עיקבו אחרינו בטוויטר הצטרפו אלינו בפייסבוק
09-9513265/6
ארגון הקבלנים והבונים מחוז השרון והשומרון

מבזקי מידע :

מכרזים :

מכרזי הרשויות המקומיות בשרון

המכרזים המעודכנים באתרי הרשויות

המשך...

מכרזי משרד הבטחון

מכרזי בנייה ותשתית משרד הבטחון

המשך...

מכרזים כלליים

גישה לכל המכרזים המפורסמים מכל המקורות ובכל הענפים למכרזים באתר GOVO(30 ימי ניסיון ולאחר מכן ניתן לרכוש מנוי)

המשך...


דבר יו"ר הארגון מר יהושע שפונדר


דבר יו"ר הארגון  – מר יהושע שפונדר

ארגון הקבלנים והבונים הנו הארגון המאגד והרשמי של הקבלנים והבונים במחוז השרון והשומרון .

בארגון רשומים יזמים וקבלנים , קבלני מערכות ותשתית מצפון הארץ ועד אילת.ארגון הקבלנים והבונים מהווה חלק פעיל ומשמעותי במפת העסקים והכלכלה במחוז השרון והשומרון כגוף מקצועי ומשפיע .

חברים ,בשנים האחרונות נאלצנו להתמודד עם לא מעט בעיות ונושאים שדרשו את תשומת לבנו והתייחסותו בתחומי הבניה והתשתית באזור השרון והשומרון והגענו במאמצים רבים ותוך הקדשת זמן רב להישגים משמעותיים ועוד ידנו נטויה .הקפדנו ונמשיך להקפיד ולהתמקצע בכל תחום הקשור לענף באמצעות קורסים , ימי עיון מקצועיים, השתלמויות , כנסים ומפגשים בכל פורום אפשרי ובסיועם של יועצים מקצועיים הקשורים לענף לרשות הארגון וחבריו בכל עת .

אנו בארגון מייחסים חשיבות רבה לקשר הרציף עם החברים ולמעורבות בפעילות השוטפת. פנייתכם ומעורבותכם תסייע לנו וביחד נבנה מערכת בונה ותומכת אשר תקדם את מטרות הענף וחברי הארגון.

נבחרתי לתפקיד יו"ר הארגון לקדנציה של שלוש שנים וביחד עם חברי ההנהלה הנבחרים, מנכ"ל הארגון ויקטור כנפי ומזכירת הארגון נאוה קוך, נעשה כל שניתן לעזור לסייע על מנת לקדם את האינטרסים המשותפים שלנו הקבלנים ולתת מענה לבעיות היום יום של חברי הארגון .אני מזמין אתכם, חבריי חברי הארגון ליטול חלק בעשייה .

אני מאמין כי אדם שעושה , עושה גם שגיאות , אך השגיאה הגדולה מכולן היא – אי העשייה . אנו מצידנו נמשיך ונפעל להגשמת היעדים שהצבנו לעצמנו כדי לסייע לכם הקבלנים חברי הארגון .


אני יהושע שפונדר, חברי ההנהלה ומנגנון הארגון עומדים לרשותכם בכל בעת. הצלחתכם – היא הצלחתנו.

שלכם,
יהושע שפונדר יו"ר הארגון